Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Medycyna pracy

Przychodnia Medycyny Pracy swoja działalność prowadzi  wewnątrz struktur Centrum Medycznego Solumed , w budynku Nobel Tower zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 77A ( III piętro ). Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu Zakładu Medycyny Pracy UM w Poznaniu, współpracy z kadrą naukową uczelni, specjalistycznym sprzęcie medycznym oraz sprawdzonych procedurach badań specjalistycznych.

Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy w zakresie opieki zdrowotnej nad Państwa pracownikami. Położenie naszej jednostki blisko centrum miasta sprawia, że dojazd do nas nie sprawi żadnego problemu. Pacjenci nie oczekują w długich kolejkach, mogą także liczyć na uprzejmą, szybką i fachową obsługę. Wszystkie badania diagnostyczne można wykonać w jednym miejscu, a badania specjalistyczne zrealizować w tym samym dniu.

 

Usługi naszej poradni obejmują m. in. :

  • orzekanie o zdolności do pracy – wstępne, okresowe, kontrolne
  • badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • badania kierowców
  • badania operatorów wózków widłowych oraz maszyn w ruchu
  • badania pracowników pracujących na wysokości powyżej 3m.
  • badania nauczycieli (w tym badania laryngologiczne i foniatryczne)
  • badania osób ubiegających się o pozwolenia na broń lub jego przedłużenie
  • badania kandydatów na studia
  • badania sportowców

 

Zapraszamy do współpracy w zakresie wykonywania badań profilaktycznych i okresowych dla pracowników firm. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną w oparciu o doświadczony zespół lekarzy specjalistów.

Zgodnie z ustawą z dnia 17 października 2008 r. o zmianie ustawy o służbie medycyny pracy w art. 12 ust. 1 który brzmi: ” Badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników oraz inne świadczenia zdrowotne są wykonywane na podstawie pisemnej umowy zawartej przez podmiot zobowiązany do ich zapewnionym o którym mowa w art. 5 ust. 2, zwany dalej „zleceniodawcą”, z podstawową jednostką służby medycyny pracy, zwaną dalej „zleceniobiorcą” oraz indywidualnego skierowania wystawionego przez pracodawcę, zgodnie z załącznikiem.

UmowaSkierowanie

W celu uzyskania oferty indywidualnej dla firm i przedsiębiorstw prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Kontakt w sprawie umów dla przedsiębiorców :

Natalia Małyska tel. +48 696 479 274

 

Rejestracja – zapisy dla pacjentów:

Centrum Medyczne Solumed Medycyna Pracy

Ul. Dąbrowskiego 77A Nobel Tower III piętro

60-529 Poznań

Poniedziałek – Piątek godz. 8.00 – 16.00

Telefon : 61 841 17 24 lub 696 479 274

e-mail : office@solumed.pl