Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Korekcja uszu

Zabieg ten jest jednym z krótszych i polega na wykonaniu odpowiedniego nacięcia za małżowiną uszną tak, aby odsłonić chrząstkę a następnie po odpowiednim ścieńczeniu chrząstki należy ją odpowiednio wymodelować zakładając szwy niewchłanialne.

Bardzo ważne jest w tym momencie operacji odpowiednie wymodelowanie chrząstki aby od przodu była półokrągła i bez śladów zagięć aby nie budziło to podejrzeń o zabieg korekcyjny ucha lub mówiąc inaczej aby uszy wyglądały tak, że nie były operowane. Przy końcu operacji zakłada się szwy niewchłanialne za uchem w miejscu nacięcia i zakłada opatrunek na 7 dni. Po tym okresie ściąga się szwy. Efekt wykonanego zabiegu jest bardzo dobry i pozostaje na całe życie.
Uatrakcyjniony wygląd usunięta przyczyna częstych kompleksów może sprawić, iż będziemy mogli się poczuć pewniejsi siebie, bardziej otwarci.
Krótki czas trwania zabiegu, brak potrzeby hospitalizacji bezbolesny przebieg zabiegu oraz szybki powrót do normalnego funkcjonowania powodują iż zabieg ten wykonywany jest bardzo często nie tylko przez osoby dorosłe ale również młodzież i dzieci.

Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Godzinę po wykonaniu zabiegu można opuścić klinikę.

Postępowanie pooperacyjne

W pierwszych czterech tygodniach zalecane jest zwracanie szczególnej uwagi na siebie mimo braku objawów świadczących o niedawnym zabiegu, należy unikać skrajnych warunków atmosferycznych, przeciągów oraz nadmiernego forsowania się. Zalecany jest spokój, aby umożliwić szybkie gojenie. Należy również unikać nasłonecznienia, solarium i sauny.
Zgodnie z zaleceniami chirurga plastyka, szwy oraz opatrunek usuwa się po 7 dniach.

No Comments

Post A Comment