Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Powiększanie penisa

Desirial jest rewolucyjną metodą powiększania penisa.

Desirial jest specyfikiem w postaci żelu, zawierającym kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy jest pochodzenia syntetycznego i nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych. Wiąże on cząsteczki wody, nadając skórze zwiększoną objętość oraz stosowany jest w medycynie estetycznej do wypełniania zmarszczek i konturowania twarzy.

Jednym z najnowszych zastosowań wypełniacza jest powiększanie intymnych części ciała człowieka.

Główną zaletą zabiegu iniekcji jest natychmiastowy efekt i utrzymujący się stan przez 1-2 lat. Sam zabieg powiększania penisa trwa ok. 40 minut, w zależności od ilości wstrzykiwanego żelu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a samo wprowadzenie kwasu hialuronowego jest bezbolesne.

Zabieg wykonywany jest opatentowaną i innowacyjną techniką The Sculpt Face scientific przy użyciu specjalnej igły o nazwie spatula, która jest w pełni bezpieczna i atrumatyczna dla pacjenta.

Po przeprowadzonym zabiegu w pierwszych 7 dniach należy masować penisa. Zaleca się również noszenie luźnej bielizny i unikanie kontaktów seksualnych oraz wysiłku fizycznego przez 2  tygodnie.

Iniekcja wypełniaczem nie wymaga pozostania pacjenta w Klinice oraz nie niesie ze sobą ryzyka powstania blizn. Zabieg nie powoduje upośledzenia erekcji.

Do zalet iniekcji wypełniaczem zalicza się:

– długie utrzymywanie się preparatu – około 24 miesięcy
– możliwość wielokrotnych zabiegów i wykonania ewentualnej korekty
– użycie substancji naturalnie występującej w organizmie człowieka
– brak przeciwwskazań do innych badań diagnostycznych

Istnieje czasami jednak potrzeba corocznej iniekcji niewielkiej ilości specyfiku. Cena wtedy jest ustalana w zależności od ilości zużytego preparatu.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.