Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Velasmooth

VelaSmooth – jest urządzeniem wykorzystującym połączenie technologii ELOS (ElectroOptical Synergy) z delikatnym masażem podciśnieniowym. Zastosowanie tego urządzenia to: redukcja cellulitu, kształtowanie sylwetki ciała oraz zmniejszenie obwodu poszczególnych części ciała. Nie u wszystkich pacjentów można te efekty uzyskać jednocześnie. Poprawa krążenia oraz miejscowe podgrzanie tkanek zmniejszają bóle mięśniowe i relaksują porównywalnie do masażu.

Aplikacja światła i prądu RF ma na celu dostarczenie ciepła do komórek tłuszczowych tkanki podskórnej. Efekt przegrzania zwiększa metabolizm (lipoliza) w rezultacie zmniejszając objętość komórek gromadzących tłuszcz. Redukcja ich wielkości objawia się zanikiem wypukłości na skórze.

Mechaniczne działanie obrotowych rolek delikatnie naciąga skórę i umożliwia dostarczenie ciepła do tkanki podskórnej na większą głębokość. Naciąganie włókien z tkanki łącznej, pobudza je i regeneruje, tymczasowo nadając skórze gładszy wygląd. Efekt jest widoczny już po 4 zabiegach. Podciśnienie (ssanie) rozszerza naczynia poprawiając lokalne krążenie krwi oraz rozciąga tkankę podskórną uwalniając nagromadzone w skórze płyny.

Zabieg VelaSmoth zalecany jest również w przypadku obrzęków wrodzonych (słoniowacizna), obrzęków nabytych (pourazowych, pooperacyjnych), w przypadku kontuzji sportowych, uszkodzenia mięśni, krwiaków oraz w przygotowaniu do zabiegu liposukcji, jak i po takim zabiegu.

84

85

86

No Comments

Post A Comment