Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

O nas

Centrum Medyczne Solumed jest prywatną, dynamicznie rozwijającą się firmą typu SMO (Site Management Organisation) działającą w obszarze badań klinicznych. Nasza firma powstała w 2006 roku w oparciu o sektor niepublicznej ochrony zdrowia. Jako osoby kierujące działalnością Firmy, integrujemy doświadczenie w badaniach naukowych i klinicznych z doświadczeniem biznesowym wspartym studiami Master of Business Administration na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu we współpracy z Georgia State University w Atlancie, USA.

Głównym przedmiotem działalności Centrum Medycznego SOLUMED jest prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie nauk medycznych i farmacji. Zajmujemy się prowadzeniem, zarządzaniem badań klinicznych fazy I, II, III i IV. Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług zatrudniamy najlepszych specjalistów i stosujemy się do wypróbowanych standardów GCP.
Aktualnie w bazie danych posiadamy ok. 30 tysięcy pacjentów, którzy skorzystali z naszych usług. Dysponujemy bardzo dobrym zapleczem lokalowym, sprzętowym oraz, co najważniejsze, zespołem kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Procedury badawcze realizujemy w naszych przychodniach i 10-łóżkowym prywatnym oddziale szpitalnym.

W ramach działalności firmy chcielibyśmy zaoferować Państwu nasze usługi oraz doświadczenie z zakresu medycyny, prowadzenia badań klinicznych, zarządzania projektami medycznymi, współpracy z innymi placówkami medycznymi.

Dr hab. n.med. Marek Karczewski

Współwłaściciel Solumed Sp. z o.o. oraz Specjalistycznego Centrum Diagnostyczno-Leczniczego „Bamberski Dwór” Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej , naczyniowej i transplantologii klinicznej. Kierownik Oddziału Transplantologii, Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Plastycznej Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu . Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Absolwent Studium Podyplomowego Master of Business Administration na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu/Georgia State University w Atlancie. Kilkuletni staż naukowy na University of Texas Medical School w Houston, USA. Udział w kilkudziesięciu projektach badawczych.

Magda Karczewska

Współwłaściciel Solumed Sp. z o.o. i Prezes Zarządu. Kierownik Administracji .Menedżer z kilkunastoletnim stażem w kierowaniu projektami i zespołami ludzkimi ( FMCG, B2B ), konsultant biznesowy w zakresie systemów dystrybucyjnych i organizacyjnych. Specjalista ds. szkoleń specjalistycznych dla sektora farmaceutycznego i służby zdrowia. Doświadczenie w zarządzaniu spółkami medycznymi , w tym również prowadzonymi w ramach Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Czynny udział w wielu zrealizowanych projektach badawczych i naukowych.