Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Hydrolift (nici hialuronowe)

48Zabieg nici hialuronowych służy poprawie owalu twarzy i kształtowaniu policzków, ujędrnianiu i odbudowie skóry poprzez jej zagęszczenie. Dzięki niemu można odbudować skórę powieki dolnej, poprawić kształt oka i unieść opadnięte brwi.

Hydrolift może być wykonywany jedynie specjalnym kwasem hialuronowym. Preparat powinien być wprowadzony śródskórnie za pomocą cienkich kaniul, które są mniej urazowe i rzadziej pozostawiają siniaki.

Dzięki wprowadzeniu kwasu hialuronowego do wybranych obszarów twarzy możliwe jest przywrócenie harmonijnych kształtów. Dodatkowo kwas hialuronowy działa nawilżająco i zatrzymuje wodę w naskórku, przez co skóra odzyskuje młodzieńczą jędrność, napięcie i elastyczność.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20-30 minut. Pacjentka może wrócić do swych codziennych aktywności zaraz po jego wykonaniu. Ewentualnymi efektami ubocznymi są opuchlizna lub zsinienia, które zanikają po upływie 2- dni.

Efekt hydroliftu jest natychmiastowy i powinien utrzymywać się do dwóch lat.

Aby uzyskać najlepszy efekt estetyczny, zalecane jest połączenie zabiegu hydroliftu z laserowymi zabiegami odmładzającymi twarz, które warto wykonać wcześniej. Rewelacyjne efekty daje połączenie Acculiftu z Fraxelem CO2 i w dalszej kolejności wykonanie hydroliftu.

No Comments

Post A Comment