Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Leczenie żylaków ClariVein

leczenie_zylakowPoczątek leczenia stanowi diagnoza lekarska, podczas której indywidualne jest dopasowana zalecana terapia i metoda leczenia.
Metoda ClariVein została opracowana specjalnie do małoinwazyjnego leczenia żył kończyn dolnych – duże i małe żyły odpiszczelowe (żyła saphena magna, żyła saphena parva), ale również połączeń żylnych (perforatorów) i innych uszkodzonych żył.
ClariVein jest metodą nową i małoinwazyjną. Za pomocą bardzo szybko obracającego się przewodu o wygiętej końcówce, który krąży po wewnętrznej ścianie żyły, dochodzi do jej zwężenia. W tym samym czasie wstrzykuje się roztwór stosowany w skleroterapii. Bardzo szybko obracająca się końcówka prowadzi do pobudzenia roztworu, a w ten sposób do jego równomiernego kontaktu z całą wewnętrzną ścianą żyły i jej zamknięcia na całej długości. Niebezpieczeństwo uszkodzenia nerwów obwodowych żył, skóry, tkanki podskórnej i bólu jest wykluczone. Metodę ClariVein przeprowadza się bez lokalnej anestezji, znieczula się jedynie miejsce nakłucia. Pacjenci po zabiegu mogą natychmiast wrócić do codziennych czynności.
W następstwie leczenia należy regularnie spacerować. Po zabiegu zalecamy noszenie pończoch uciskowych przez 1 dobę. W kolejnych siedmiu dniach po zabiegu powinno się nosić pończochy uciskowe w ciągu dnia.

Zalety tej metody:
• zabieg może być przeprowadzony ambulatoryjnie (bez zwolnień lekarskich)
• nie jest przeprowadzany w pełnej anestezji (narkozie)
• brak lub tylko minimalny ból podczas zabiegu i po nim
• natychmiastowy powrót do codziennych czynności
• doskonały efekt kosmetyczny – bez blizn, obrzęków i zasinień
• możliwość leczenia szerokiego spektrum chorych żył
• długotrwały efekt (skuteczna eliminacja chorych żył w 90% – 98%

 

No Comments

Post A Comment