Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Lipoliza

U różnych osób w wielu częściach ciała gromadzi się tłuszcz, który jest bardzo oporny na wszelakie diety i ćwiczenia. Tkankę tłuszczową tego typu można usunąć operacyjnie metodą liposukcji lub poprzez lipolizę – zabieg likwidacji tkanki tłuszczowej. Lipoliza jest innowacyjnym sposobem chirurgii estetycznej, której zadaniem jest nieoperacyjne usunięcie nadmiaru nagromadzonego tłuszczu. Zabieg lipolizy opiera się na wstrzykiwaniu w konkretne okolice ciała fosfatydylocholiny PPC – naturalnego składnika ludzkiego organizmu. Otrzymuje się go z soi. Preparat ten stosowany jest od dawna do leczenia zatorów tłuszczowych oraz redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina PPC rozbija błonę komórek tłuszczowych, służąc dalej jako transporter tłuszczu w krwi w połączeniu z deoksycholatem – substancją niszczącą tłuszcz.

Fosfatydylocholina rozrywa komórki tłuszczowe. Po wniknięciu do komórki powoduje rozpad trój glicerydów, które następnie wraz z lipo proteinami są transportowana do wątroby, gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalenie ich z organizmu.

WSKAZANIA
Lipoliza nie jest sposobem odchudzania, lecz metodą modelowania sylwetki. Ujędrnianiu mogą być poddane okolice twarzy (podbródek, dolne powieki), bioder, okolice ramion, ud, karku brzucha pośladków i plecy.

Jak wygląda cały zabieg lipolizy?
Zaczynam od konsultacji z lekarzem, który posiada uprawnienia do wykonywania lipolizy. Następnie, gdy nie ma żadnych przeciwwskazań, wybrane okolice ciała po znieczuleniu i zdezynfekowaniu zostają poddane serii wstrzyknięć fosfatydylocholiny. W miejscu podania preparatu pojawia się lekkie zaczerwienienie, a pacjent odczuwa lekkie pieczenia, które utrzymuje się do 3 dni. Po wykonanym zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności fizycznej.
Aby wynik był satysfakcjonujący należy wykonać 2-4 zabiegi co 6-8 tygodni. Ponad 80% pacjentów uzyskuje oczekiwany rezultat po 2-3 zabiegach.

Aby zwiększyć efektywność działania zabiegu, lekarze często zalecają wykonanie specjalnego masażu próżniowego (ENDERMOLOGIE) w trakcie kuracji.

Do dziś nie stwierdzono niepokojących efektów kuracji. Z pewnością – dzięki lipolizie – można liczyć na znaczącą poprawę swojego wyglądu. Zabieg ten zyskał ogromne uznanie wśród polskich kobiet, które mają świadomość, że wystarczy tylko kilkadziesiąt minut, aby ich wygląd zmienił się bardzo wyraźnie

Lipoliza przeciwwskazania:

– Stale stosowanie leków rozrzedzających krew
– Ostre choroby wątroby i nerek
– Ciąża i karmienie piersią
– Infekcje skóry w miejscach zabiegów
– Nadmierna otyłość
– Padaczka
– Stwardnienie rozsiane

No Comments

Post A Comment