Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Sculptra

Sculptra, czyli kwas polimlekowy jest bezpiecznym, biodegradowalnym preparatem służącym przywracaniu objętości twarzy i grubości skóry oraz wygładzaniu zmarszczek. Preparat ten można stosować zarówno profilaktycznie, jak i odmładzająco i liftingująco. Podawany podskórnie stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Stopniowa produkcja własnego kolagenu i zwiększanie grubości skóry daje naturalnie wyglądający efekt wypełnienia bruzd nosowo-wargowych, kącików ust i zapadniętych policzków. Co istotne, efekt działania preparatu Sculptra jest długotrwały i może się utrzymywać przez ponad 2 lata!

Przebieg zabiegu Sculptra:
Preparat Sculptra umożliwia bezoperacyjny lifting twarzy. Po dezynfekcji skóry i podaniu znieczulenia miejscowego podaje się preparat Sculptra podskórnie w miejsce leczenia. Preparat podaje się małymi porcjami czemu towarzyszy duża liczba nakłóć. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić zaczerwienienia i niewielki obrzęk. Możliwe pojawienie wybroczyn. Objawy te ustępują po upływie 1-2 tygodni. Zabieg przeprowadza się kilkuetapowo, co 4-6 tygodni. Przez 2 tygodnie po zabiegu należy masować poddane terapii miejsce zgodnie z instrukcjami lekarza.

Zalety zabiegu Sculptra:

– przywrócenie objętości twarzy i grubości skóry oraz wygładzanie zmarszczek
– naturalnie wyglądający efekt
– długotrwały efekt utrzymujący się przez okres ponad 2 lat
– zastosowanie preparatu bezpiecznego, biodegradalnego
– subtelne i stopniowe pojawianie się zmian rozłożone w czasie

Wskazania do zabiegu Sculptra:

– cienka i pomarszczona skóra twarzy i innych części ciała
– głębokie fałdy nosowo-wargowe
– zapadnięte i zwiotczałe policzki
– zmarszczki między nosem i ustami, na policzkach i podbrodku
– bruzdy w kącikach ust

No Comments

Post A Comment